TECHNICKÉ VYBAVENÍ

Jelikož je našim cílem dosáhnout mimořádné přesnosti a velmi vysokou úroveň kvality, pracujeme s lupovými zvětšovacími brýlemi (800% zvětšení) a mikroskopickými zařízeními (2500% zvětšení) s přímým přenosem obrazu na monitor. Kromě toho pracujeme s nejnovějšími laserovými technologiemi a s ordinačním (CEREC Sirona) i laboratorním (Amman Girrbach) CAD CAM systémem . Toto ošetření funguje na počítačové bázi a slouží pro výrobu unikátně přesných definitivních a bezkonkurenčně estetických  zubních náhrad na počkání. Ať už ale pracujeme s jakoukoli technologií,  vždy výkon plně závisí na “šikovnosti” rukou ošetřujícího lékaře, jeho erudici, znalostech a zkušenostech.

V kombinaci s digitálním high-tech technologí, umíme vyrábět vysoce kvalitní zubní náhrady s přesností 12 mikrometrů v na počkání, takže doml odcházíte s definitivní zubní náhradou. Jedn se o dokonale přiléhající korunky, inlay, onlay, abutmenty na implantáty a mosty. Brzy budeme takto vyrábět ale i snímatelné protézy. Technický vývoj jde velmi rychle dopředu a naše centrum tento vývoj “stíhá” a daří se držet krok s těmi nejnovějšími poznatky. Vše je u nás možné .Výsledkem tohoto vysoce inovativního a unikátního způsobu zubní techniky jsou vysoce estetické, kvalitní, dokonale padnoucí, zubní náhrady ve snaze o Vaši maximální spokojenost.

VÝHODY CAD-CAM :

  • 3D skenování prostřednictvím skenovací kamery nahrazuje nepříjemné otiskování pomocí klasických kovových lžic a nepříjemných otiskovacích hmot.
  • Na PC se vytvoří 3D zubní model
  • Na modelu je umožněno vytváření všech myslitelných variet rekonstrukcí chrupu
  • Přesnost zubní náhrady je 12 mikrometrů
  • Vytvoření korunky inlaye apod. je v nejkratší možné době (okolo 3hodin ); ošetření je tedy možné během jediného sezení v jednom dni tzv. one day treatment
  • Vysoce estetické a biokompatibilní náhrady
  • V náhledu je konečné ošetření na počítači dokonale přizpůsobeno ke zbývající čelisti a sousedním zubúm

 

vysoká kvalita, biokompatibilní a estetické celo-keramické materiály, nyní nový vysoce výkonný sklokeramický materiál Vita – material VITA Suprinity (Vyrobený v Německu v roce 2014 podle VITA GmbH a Fraunhoferfův ústav pro silikátový výzkum ISC)

Verschaffen Sie sich selbst einen Überblick über die Bewertungen der Zahnklinik: Docinsider und Die Endverbraucher