Technologické vybavení

 Jelikož je naším cílem dosáhnout mimořádné přesnosti a velmi vysokou úroveň kvality, pracujeme s lupovými zvětšovacími brýlemi (800% zvětšení) a mikroskopickými zařízeními (2500% zvětšení) s přímým přenosem obrazu na monitor ( Zeiss Extraro 300, Kaps, Leica 320, Zumax, Alltion). Kromě toho pracujeme s nejnovějšími laserovými technologiemi a s ordinačním (Primescan Sirona) i laboratorním (Amman Girrbach Map400, Ceramill Motion II. ) CAD CAM systémem .

 

Toto ošetření funguje na počítačové bázi a slouží pro výrobu unikátně přesných definitivních a estetických  zubních náhrad na počkání. Ať už ale pracujeme s jakoukoli technologií,  vždy výkon plně závisí na “šikovnosti” rukou ošetřujícího lékaře, jeho erudici, znalostech a zkušenostech.

V kombinaci s digitální high-tech technologí, umíme vyrábět vysoce kvalitní zubní náhrady s přesností málo desítek mikrometrů  na počkání, takže domů odcházíte s definitivní zubní náhradou. Jedná se o dokonale přiléhající korunky, inlay, onlay, abutmenty na implantáty čí mosty.

 

Technický vývoj jde velmi rychle dopředu a naše centrum tento vývoj “stíhá” a daří se držet krok s těmi nejnovějšími poznatky. Vše je u nás možné .Výsledkem tohoto vysoce inovativního a unikátního způsobu zubní techniky jsou vysoce estetické, kvalitní, dokonale padnoucí, zubní náhrady ve snaze o Vaši maximální spokojenost.

VÝHODY CAD-CAM-ové digitální  laserové mikroskopické stomatologie :

  • Kompletní portfolio našich prací je zhotováno pod mikroskopickým zvětšením zaručujícím hodinářskou přesnost.
  • Laserové technologie umožňující čistě biologicky pracovat na měkkých i tvrdých tkáních otvírají dveře v jindy již dál nesanovatelných situacích
  • 3D skenování prostřednictvím skenovací kamery nahrazuje nepříjemné otiskování pomocí klasických kovových lžic a nepříjemných otiskovacích hmot.
  • Na obřích monitorech vytvořený 3D zubní model ukazuje chyby a umožňuje jejich odstranění ještě během vlastního výkonu
  • Na modelu je umožněno vytváření všech myslitelných variet rekonstrukcí chrupu
  • Vytvoření korunky inlaye apod. je v nejkratší možné době (v řádu málo hodin ); ošetření je tedy možné během jediného sezení v jednom dni.
  • Vysoce estetické a biokompatibilní

Verschaffen Sie sich selbst einen Überblick über die Bewertungen der Zahnklinik: Docinsider und Die Endverbraucher